O Mybee

Mám blízko k výrobě, laboratořím a zkoumání. Povoláním jsem zdravotní laborantka a několik posledních let také včelařka. Spojením těchto dvou mých „vášní“ vznikla značka Mybee.

Běžně dostupné komerční přípravky mě neuspokojovaly složením ani účinky. Objevila jsem cestu výroby vlastní kosmetiky nejprve pro své blízké a pro sebe, na kterých jsem zkoušela účinky a pocity výrobků. Cesta to byla dlouhá a ne vždy snadná. Postupně jsem vytvořila vlastní receptury, za nimiž si stojím a jsem s nimi 100% spokojená. Abych je mohla nabízet i Vám, bylo potřeba je nechat v odborné laboratoři certifikovat. Všechny mé výrobky obsahují pouze suroviny přírodního původu. Snažím se o to, aby co největší množství surovin vlastnilo certifikát BIO kvality. Oleje a másla jsou za studena lisované. Pečlivě si vybírám dodavatele a výrobce surovin, primárně z České republiky. Co mi nevyhovuje z české nabídky, tak získávám z Anglie, nebo Německa. Prioritní je pro mě kvalita, protože jedině z kvalitních surovin se dá vyrobit prvotřídní výrobek.

Mým cílem je, aby co nejvíce lidí poznalo účinky prémiové přírodní kosmetiky. Aby sami na sobě a svých nejbližších vyzkoušeli, jaké poklady nám příroda nabízí. Produkty Mybee vám pomohou zmírnit důsledky dnešní uspěchané doby, které se nejčastěji projevují svěděním, zarudnutím, ekzémy a nesnášenlivostí běžných kosmetických produktů.

Každodenní používání pro Vás bude, stejně jako pro mě, takový malý rituál na který se budete pokaždé těšit. Na ten okamžik, který věnujete jen sami sobě a vychutnáte si plnými doušky tu péči o sebe sama. Své tělo a svou duši.

Všechny mé výrobky jsou ručně vyráběné a malých šaržích. To proto, aby byla zachována jejich nejvyšší čerstvost. Výroba probíhá v hygienicky schválené provozovně, blízko přírody ve valašské vesničce Francova Lhota.

Žádný z mých výrobků neobsahuje ropné deriváty, parabeny, silikony, ani nikdy nebyl a nebude testovaný na zvířatech.

Zboží je ve většině případů baleno do obalů z tmavého skla, ve kterém si výrobky nejen uchovávají tu nejvyšší kvalitu a jsou chráněny před světlem, ale také díky zpětnému odběru a následné recyklaci jsou ohleduplné k životnímu prostření. Jedině tak se přírodě odvděčíme za dary, které od ní dostáváme.

Vyzkoušejte na vlastní kůži účinky Mybee produktů a věřím, že budete mile překvapeni.

Vaše Markéta

IMG_8330