Solné mýdlo s mořskou solí a jíly

 
Novinka Tip
  • 1 z 2
 

Blahodárné účinky mořské soli se snoubí s opojnou vůní levandule, palmarosy a rozmarýnu. Solná mýdla jsou opravdovou královnou mezi mýdly.

Dostupnost Skladem
180 Kč    
Kategorie Mýdla
 

Je velmi vhodné pro ekzematickou pokožku, dodává hedvábně jemný pocit, je tvrdé jako kámen a neskutečně dlouho vydrží. Přesně tohle jsou benefity solného mýdla. Sůl je opravdu jemně namletá, takže každé jeho použití bude příjemným pohlazením. Obsažené jíly podpoří čistící účinky a podílí se na bohaté pěně. A pravé hedvábí? Samozřejmě nesmí chybět ani v tomto mýdle. Po prvním vyzkoušení si ho jednoduše zamilujete. 

Opravdu luxusní péče, kterou si zamilujete.

Použití: Použijte dle potřeby k mytí celého těla, vyjma obličeje. Po umytí důkladně opláchněte zbytky mýdla z pokožky. Při zasažení očí vypláchněte proudem vody. Po použití nechte mýdlo důkladně oschnout, významně tím prodloužíte jeho životnost

Hmotnost: 120 g +/- 10%

Skladování: Uchovávejte na suchém místě do 23 °C mimo sluneční záření. Minimální trvanlivost výrobku je zaručena za předpokladu správného skladování.

Detailní složení: Sodium Cocoate (zmýdelněný kokosový olej), Sea Salt (mořská sůl), Aqua, Sodium Babassuate (zmýdelněný babassový olej), Glycerin (vzniká přirozeně při zmýdelnění), Sodium Sweet Almondate (zmýdelněný mandlový olej), Sodium Shea Butterate (zmýdelněné bambucké máslo), Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule), Cymbopogon Martini Oil (éterický olej z palmarosy), Rosmarinus Officinalis Oil (éterický olej z rozmarýnu), CI 77007, Kaolin, Montmorillonite, Silk Amino Acids (hedvábí), Illite, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*

*Přirozená součást esenciálních silic